Results

Filter by team

Saturday 25 May 2024

Premier Division

14:30
Clase Social
0 - 0 Full time
Llangyfelach AFC

Friday 24 May 2024

Under 16A

17:00
Mumbles Rangers U16
5 - 2 Full time
Mumbles Rangers Albion U16

Wednesday 22 May 2024

Premier Division

18:00
Llangyfelach AFC
0 - 0 Full time
Birchgrove Colts FC

Under 16A

18:00
Talycopa AFC U16 Boys
0 - 0 Full time
Maltsters Sports FC U15

Tuesday 21 May 2024

Reserve Cup 23-24 - Final

18:30
Penlan
3 - 1 Full time
Ragged School

Monday 20 May 2024

Premier Division

18:00
Brynawel FC
0 - 0 Full time
Llangyfelach AFC

Saturday 18 May 2024

Under 16A

12:00
Llangyfelach AFC U16
3 - 2 Full time
Mumbles Rangers Albion U16
12:00
Maltsters Sports FC U15
5 - 4 Full time
Dunvant & Three Crosses U16
12:00
Talycopa AFC U16 Boys
2 - 7 Full time
Mumbles Rangers U16

Division 2

14:30
Penclawdd AFC
5 - 0 Full time
Union Rangers Football Club

Premier Division

14:30
Treboeth United FC
0 - 5 Full time
Llangyfelach AFC

Open Cup 23-24 - Final

15:30
Plough Colts FC
1 - 1 Full time
Waunarlwydd Galaxy FC
Plough Colts FC win 6 - 5 on penalties.

Under 15 Plate 23-24 - Final

13:30
Waunarlwydd Galaxy U15's
0 - 1 Full time
Talycopa AFC U15 Boys

Thursday 16 May 2024

Premier Division

18:00
Llangyfelach AFC
0 - 5 Full time
Port Tennant Colts FC

Wednesday 15 May 2024

Premier Division

18:00
Blaen-y-Maes FC
2 - 0 Full time
Clase Social

Under 16A

18:00
Mumbles Rangers Colt U16
0 - 0 Full time
Maltsters Sports FC U15

Saturday 11 May 2024

Under 16A

12:00
Brynmill JFC U16
1 - 7 Full time
Mumbles Rangers U16
12:00
Maltsters Sports FC U15
5 - 0 Full time
Llangyfelach AFC U16
12:00
Mumbles Rangers Albion U16
5 - 4 Full time
Ynystawe Athletic FC U16

Reserve Division 3

12:30
Clase Social
0 - 5 Full time
Kingsbridge Colts AFC Reserves
12:30
Gors AFC Reserves
9 - 1 Full time
Landore FC Reserves

Premier Division

14:30
Clase Social
3 - 0 Full time
Plough Colts FC
14:30
St Josephs FC (Swansea)
2 - 0 Full time
Blaen-y-Maes FC

Division 2

14:30
Union Rangers Football Club
3 - 4 Full time
FC Bonymaen

Reserve Cup 23-24 - Semi Final

12:15
Clase Social
3 - 3 Full time
Ragged School
Ragged School win 3 - 4 on penalties.

Thursday 9 May 2024

Premier Division

18:00
Llangyfelach AFC
0 - 0 Full time
Clase Social

Under 16A

18:00
Mumbles Rangers U16
5 - 0 Full time
Ynystawe Athletic FC U16

Reserve Cup 23-24 - 3

18:00
Morriston Athletic
0 - 1 Full time
Clase Social

Wednesday 8 May 2024

Under 16A

18:00
Mumbles Rangers Albion U16
2 - 9 Full time
St Joseph's Colts U16
18:00
Swansea University FC U16
5 - 0 Full time
Mumbles Rangers Colt U16

Reserve Division 2

18:00
Murton Rovers FC Reserves
3 - 10 Full time
Port Tennant FC Reserves

Tuesday 7 May 2024

Premier Division

18:00
Blaen-y-Maes FC
2 - 1 Full time
Waunarlwydd Galaxy FC
18:00
Llangyfelach AFC
0 - 2 Full time
Brynawel FC
18:00
Murton Rovers FC
1 - 1 Full time
Birchgrove Colts FC
18:00
Plough Colts FC
3 - 3 Full time
Ragged School FC

Under 16A

18:00
Dunvant & Three Crosses U16
2 - 2 Full time
Maltsters Sports FC U15

Saturday 4 May 2024

Reserve Division 4

12:15
Birchgrove Colts Thirds
0 - 5 Full time
FC Bonymaen 3rds

Premier Division

14:30
Blaen-y-Maes FC
7 - 1 Full time
Brynawel FC
14:30
Port Tennant Colts FC
1 - 1 Full time
Plough Colts FC
14:30
Ragged School FC
2 - 1 Full time
Birchgrove Colts FC
14:30
St Josephs FC (Swansea)
2 - 1 Full time
Llangyfelach AFC
14:30
Treboeth United FC
0 - 1 Full time
Clase Social

Reserve Division 2

12:30
Brynawel FC 3rd Team
1 - 8 Full time
Penlan AFC 3rd Team

Division 2

14:30
Gors AFC
1 - 8 Full time
FC Bonymaen
14:30
Penclawdd AFC
7 - 1 Full time
Kingsbridge Colts AFC
14:30
Sandfields FC
0 - 5 Full time
Bonymaen Colts FC
14:30
Union Rangers Football Club
0 - 5 Full time
Bonymaen Colts FC

Under 16A

10:00
Mumbles Rangers U16
5 - 0 Full time
Maltsters Sports FC U15
09:30
Mumbles Rangers U16
4 - 2 Full time
Talycopa AFC U16 Boys

Reserve Division 1

12:00
Penclawdd AFC Reserves
2 - 8 Full time
Penlan AFC Reserves

Under 15A

10:00
West End FC U15
2 - 3 Full time
South Gower FC - U15s

Friday 3 May 2024

Under 16A

18:30
Dunvant & Three Crosses U16
5 - 1 Full time
Llangyfelach AFC U16
19:00
Mumbles Rangers Colt U16
0 - 11 Full time
Mumbles Rangers U16

Reserve Division 4

18:00
Plough Colts FC 3rd Team
0 - 5 Full time
Morriston Athletic Football club

Thursday 2 May 2024

Premier Division

18:00
Birchgrove Colts FC
1 - 1 Full time
Murton Rovers FC
18:00
Plough Colts FC
0 - 0 Full time
Llangyfelach AFC

Wednesday 1 May 2024

Reserve Division 4

18:00
Birchgrove Colts Thirds
3 - 2 Full time
Plough Colts FC 3rd Team
18:00
Cwmfelin Press FC Reserves
1 - 5 Full time
St Thomas Stars FC Reserves
18:00
Port Tennant Colts FC 3rd Team
2 - 3 Full time
Landore 3rds

Reserve Division 2

18:00
Murton Rovers FC Reserves
5 - 0 Full time
Ynystawe Athletic FC 3rd Team
18:00
Penlan AFC 3rd Team
1 - 0 Full time
Port Tennant FC Reserves
18:00
St Josephs FC 3rd Team
2 - 0 Full time
Rockspur FC 3rd Team

Under 16A

18:00
St Joseph's Colts U16
5 - 0 Full time
Brynmill JFC U16

Latest news

Welsh Blood Service
General Welsh Blood Service

Welsh Blood Service

Show Racism Red Card
General Show Racism Red Card

Swansea Senior League

Swansea Senior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe