Fixtures

Filter by team

Saturday 24 February 2024

Reserve Division 4

12:30
Birchgrove Colts Thirds
vs
Landore 3rds
12:30
Clase Social FC
vs
Cwmfelin Press FC Reserves
Tir Canol
12:30
St Thomas Stars FC Reserves
vs
Cwm Albion FC Reserves

Premier Division

14:30
Brynawel FC
vs
Llangyfelach AFC
14:30
Plough Colts FC
vs
Waunarlwydd Galaxy FC
Myn New

Reserve Division 2

12:30
Brynawel FC 3rd Team
vs
Treboeth United FC Reserves
Daniel James
12:30
Murton Rovers FC Reserves
vs
Port Tennant FC Reserves
Ashleigh Rd
12:30
St Josephs FC 3rd Team
vs
Morriston Town 3rd Team
12:30
Ynystawe Athletic FC 3rd Team
vs
Bonymaen Colts FC Reserves
Bonymaen Park

Under 16A

12:00
Brynmill JFC U16
vs
Ynystawe Athletic FC U16
12:00
Dunvant & Three Crosses U16
vs
Llangyfelach AFC U16
12:00
Mumbles Rangers Colt U16
vs
Mumbles Rangers Albion U16
12:00
Talycopa AFC U16 Boys
vs
Swansea University FC U16
Tir Canol

Reserve Division 3

12:30
Clase Social
vs
Kingsbridge Colts AFC Reserves
12:30
Sandfields FC Reserves
P - P
Gors AFC Reserves

Under 15B

12:00
Newton Athletic U15
vs
Union Rangers Football Club
12:00
Penlan AFC Yellow U15
vs
Waunarlwydd Galaxy U15's
Ashleigh
12:00
Ragged School FC U15
vs
Birchgrove Colts U15

Division 2

14:30
St Thomas Stars FC
vs
Cwmfelin Press FC
14:30
Union Rangers Football Club
P - P
St Thomas Stars FC

Under 15A

12:00
Talycopa AFC U15 Boys
vs
Penclawdd Junior AFC U15

Senior Cup 23-24 - 3

14:30
Clase Social
vs
Ragged School FC
14:30
Murton Rovers FC
vs
Treboeth United FC
Underhill 4G
14:30
Port Tennant Colts
vs
Birchgrove Colts FC
14:30
St Josephs FC (Swansea)
vs
Blaen-y-Maes FC

Gwalia Cup 23-24 - 3

14:30
Cwmfelin Press FC
vs
Gors AFC
14:30
FC Bonymaen
vs
Bonymaen Colts FC
14:30
Kingsbridge Colts AFC
vs
Sandfields FC
14:30
Penclawdd AFC
vs
Fforestfach FC

Under 15 Cup 23-24 - 3

12:00
Llangyfelach Colts
P - P
Newton Athletic
10:00
Penlan Blue
P - P
Union Rangers
12:00
South Gower
P - P
Dunvant & 3x

Reserve Cup 23-24 - 2

12:00
Morriston Athletic
vs
Treboeth United

Nursery Cup 23-24 - 3

12:00
Penclawdd
vs
Brynawel
12:00
Penlan
vs
Plough Colts
12:00
St Josephs
vs
FC Bonymaen
12:00
Ynystawe Ath
vs
Landore

Reserve Cup 23-24 - 3

12:00
Penlan
vs
Plough Colts
12:00
Ragged School
vs
Port Tennant Colts
12:00
Waunarlwydd Galaxy
vs
Rockspur FC

Under 15 Cup 23-24 - 2

10:30
West End Colts
P - P
Sandfields Colts

Latest news

Swansea Senior League Cup Semi Final and Plate Draws
General Swansea Senior League Cup Semi Final and Plate Draws

Cup Semi Final and Plate Draws

Welsh Blood Service
General Welsh Blood Service

Welsh Blood Service

Show Racism Red Card
General Show Racism Red Card

Swansea Senior League

Swansea Senior Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe